Kategórie

Najpredávanejšie

Reťaze 

Reťaze

Reťaze

Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek
 • 1,80 € Skladom
  Predaj po 1m Farba zlatá Vyrobená z pevného, kvalitného materiálu. Očká sú podlhovasté, široké 6 mm. Jednotlivé očká sa dajú pomocou klieští rozpojiť. Môžete ho teda použiť nie iba ako hotovú retiazku ku kabelke, ale hodí sa aj na výrobu náramkov, náhrdelníkov alebo ako ozdoba na oblečenie. Vo fantázii sa medze nekladú.
 • 3,20 € Skladom
  Predaj po 1m Farba zlatá Vyrobená z pevného, kvalitného materiálu. Očká sú podlhovasté, široké 7 mm. Jednotlivé očká sa dajú pomocou klieští rozpojiť. Môžete ho teda použiť nie iba ako hotovú retiazku ku kabelke, ale hodí sa aj na výrobu náramkov, náhrdelníkov alebo ako ozdoba na oblečenie. Vo fantázii sa medze nekladú.
 • 2,96 € Skladom
  Predaj po 1m Farba zlatá svetlá Vyrobená z pevného, kvalitného materiálu. Očká sú podlhovasté, široké 1 cm, dlhé 1,5cm. Jednotlivé očká sa dajú pomocou klieští rozpojiť. Môžete ho teda použiť nie iba ako hotovú retiazku ku kabelke, ale hodí sa aj na výrobu náramkov, náhrdelníkov alebo ako ozdoba na oblečenie. Vo fantázii sa medze nekladú.
 • 5,20 € Skladom
  Predaj po 1m Farba čierno biela Vyrobená z pevného, kvalitného materiálu. Očká sú podlhovasté, široké 1,5 cm, dlhé 2 cm. Jednotlivé očká sa dajú pomocou klieští rozpojiť. Môžete ho teda použiť nie iba ako hotovú retiazku ku kabelke, ale hodí sa aj na výrobu náramkov, náhrdelníkov alebo ako ozdoba na oblečenie. Vo fantázii sa medze nekladú.
 • 4,00 € Skladom
  Predaj po 1m Farba zlatá Vyrobená z pevného, kvalitného materiálu. Očká sú podlhovasté, široké 1.5 cm, dlhé 2 cm. Jednotlivé očká sa dajú pomocou klieští rozpojiť. Môžete ho teda použiť nie iba ako hotovú retiazku ku kabelke, ale hodí sa aj na výrobu náramkov, náhrdelníkov alebo ako ozdoba na oblečenie. Vo fantázii sa medze nekladú.
 • Akciová ponuka
  6,42 € 6,76 € -5% Skladom
  Znížená cena
  Predaj zostatok 1,9m Farba zlatá Vyrobená z pevného, kvalitného materiálu. Očká sú podlhovasté, široké 10 mm, dlhé 15 mm. Jednotlivé očká sa dajú pomocou klieští rozpojiť. Môžete ho teda použiť nie iba ako hotovú retiazku ku kabelke, ale hodí sa aj na výrobu náramkov, náhrdelníkov alebo ako ozdoba na oblečenie. Vo fantázii sa medze nekladú.
 • 8,50 € Skladom
  Reťaz bižutérna, zlatá Materiál: hliník eloxovaný, rozmer:vonkajšia šírka očka 17mm, dĺžka 25mm, Reťaz metráž sa predáva po 1m. Cena je uvedená za 1m.
Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu