Kategórie

Najpredávanejšie

Sutaška, sutaš PEGA 

na stránke
Zobrazených 1 - 18 z 23 položiek
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 5mmFarba: striebornáZloženie: 43% viskóza, 57% kovové vláknoPredáva sa po: 1m / Cena je uvedená za 1mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: škoricováZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: zlatáZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 2mmFarba: striebornáZloženie: 64% viskóza, 36% kovové vláknoPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: žltáZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: trávová zelenáZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: žlto zlatáZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: ružováZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: fialováZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: kráľovská modráZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: bledo modráZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: bordováZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: bledo žltáZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 3,00 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: zelenáZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: baby ružováZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: marhuľováZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: červenáZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
 • 1,50 € Je skladom
  Sutaška sa používa k ozdobeniu alebo oživeniu odevov, odevných doplnkov, krojoch, kabeliek, ruksakov, vankúšov a veľa iného. Tiež sa používa pri výrobe bižutérie.Šírka: 3mmFarba: šedáZloženie: 100% viskózaPredáva sa po: 5m / Cena je uvedená za 5mAk máte záujem o presnú dĺžku napíšte si to do poznámky.  
Zobrazených 1 - 18 z 23 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu