Kategórie

Najpredávanejšie

Gombíky na sako dámske a pánske 

na stránke
Zobrazených 1 - 18 z 47 položiek
 • 0,96 € Skladom
  Gombíky na saká, svetre sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše svetre, saká. Tiež gombík môžete použiť ako ozdobu Rozmer: Ø 15mm Farba: bordová Hrúbka gombíka: 3mm Priemer dierky na gombíku: 2mm Predáva sa po: 1ks Gombík na prišitie.
 • 0,30 € Skladom
  Gombíky na saká, svetre sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše svetre, saká. Tiež gombík môžete použiť ako ozdobu Rozmer: Ø 22mm Farba: bordová Hrúbka gombíka: 3mm Priemer dierky na gombíku: 2mm Predáva sa po: 1ks Gombík na prišitie.
 • 0,20 € Skladom
  Gombíky na saká, svetre sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše svetre, saká. Tiež gombík môžete použiť ako ozdobu Rozmer: Ø 15mm Farba: staro ružová s jemnou perleťou Hrúbka gombíka: 3mm Priemer 15mm Predáva sa po: 1ks Gombík na prišitie zo spodu
 • 0,30 € Skladom
  Gombíky na saká, svetre sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše svetre, saká. Tiež gombík môžete použiť ako ozdobu Rozmer: Ø 22mm Farba: staroružová s perleťou jemnou Priemer 22mm Predáva sa po: 1ks Gombík na prišitie zo spodu
 • 0,20 € Skladom
  Gombíky na saká, svetre sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše svetre, saká. Tiež gombík môžete použiť ako ozdobu Rozmer: Ø 15mm Farba: červená Hrúbka gombíka: 2mm Priemer dierky na gombíku: 1mm Predáva sa po: 1ks Gombík na prišitie.
 • 0,30 € Skladom
  Gombíky na saká, svetre sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše svetre, saká. Tiež gombík môžete použiť ako ozdobu Rozmer: Ø 20mm Farba: červená Hrúbka gombíka: 3mm Priemer dierky na gombíku: 2mm Predáva sa po: 1ks Gombík na prišitie.
 • 1,20 € Skladom
  Gombíky na sako, svetrík  sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše saká, svetríky.  Priemer: 1,5cm Farba: smotanová Predáva sa po: 6ks Gombík na prišitie. Z gombíkov tohoto vzoru sú dve kombinovateľné veľkosti. Druhú veľkosť nájdete v dalšej ponuke.
 • 1,80 € Skladom
  Gombíky na sako, svetrík  sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše saká, svetríky.  Priemer: 2,4cm Farba: smotanová Predáva sa po: 6ks Gombík na prišitie. Z gombíkov tohoto vzoru sú dve kombinovateľné veľkosti. Druhú veľkosť nájdete v dalšej ponuke.
 • 1,20 € Skladom
  Gombíky na sako, svetrík  sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše saká, svetríky.  Priemer: 1,5cm Farba: fialková Predáva sa po: 6ks Gombík na prišitie. Z gombíkov tohoto vzoru sú dve kombinovateľné veľkosti. Druhú veľkosť nájdete v dalšej ponuke.
 • 1,80 € Skladom
  Gombíky na sako, svetrík  sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše saká, svetríky.  Priemer: 2,4cm Farba: fialková Predáva sa po: 6ks Gombík na prišitie. Z gombíkov tohoto vzoru sú dve kombinovateľné veľkosti. Druhú veľkosť nájdete v dalšej ponuke.
 • 1,20 € Skladom
  Gombíky na sako, svetrík  sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše saká, svetríky.  Priemer: 1,5cm Farba: žltá Predáva sa po: 6ks Gombík na prišitie. Z gombíkov tohoto vzoru sú dve kombinovateľné veľkosti. Druhú veľkosť nájdete v dalšej ponuke.
 • 1,80 € Skladom
  Gombíky na sako, svetrík  sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše saká, svetríky.  Priemer: 2,4cm Farba: žltá Predáva sa po: 6ks Gombík na prišitie. Z gombíkov tohoto vzoru sú dve kombinovateľné veľkosti. Druhú veľkosť nájdete v dalšej ponuke.
 • 1,20 € Skladom
  Gombíky na sako, svetrík  sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše saká, svetríky.  Priemer: 1,5cm Farba: hnedá Predáva sa po: 6ks Gombík na prišitie. Z gombíkov tohoto vzoru sú dve kombinovateľné veľkosti. Druhú veľkosť nájdete v dalšej ponuke.
 • 1,80 € Skladom
  Gombíky na sako, svetrík  sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše saká, svetríky.  Priemer: 2,4cm Farba: hnedá Predáva sa po: 6ks Gombík na prišitie. Z gombíkov tohoto vzoru sú dve kombinovateľné veľkosti. Druhú veľkosť nájdete v dalšej ponuke.
 • 1,20 € Skladom
  Gombíky na sako, svetrík  sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše saká, svetríky.  Priemer: 1,5cm Farba: čierna Predáva sa po: 6ks Gombík na prišitie. Z gombíkov tohoto vzoru sú dve kombinovateľné veľkosti. Druhú veľkosť nájdete v dalšej ponuke.
 • 1,80 € Skladom
  Gombíky na sako, svetrík  sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše saká, svetríky.  Priemer: 2,4cm Farba: čierna Predáva sa po: 6ks Gombík na prišitie. Z gombíkov tohoto vzoru sú dve kombinovateľné veľkosti. Druhú veľkosť nájdete v dalšej ponuke.
 • 1,20 € Skladom
  Gombíky na sako, svetrík  sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše saká, svetríky.  Priemer: 1,5cm Farba: modro čierny Predáva sa po: 6ks Gombík na prišitie. Z gombíkov tohoto vzoru sú dve kombinovateľné veľkosti. Druhú veľkosť nájdete v dalšej ponuke.
 • 1,80 € Skladom
  Gombíky na sako, svetrík  sú vyrobené z plastu. Gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia Vaše saká, svetríky.  Priemer: 2,4cm Farba: modro čierny Predáva sa po: 6ks Gombík na prišitie. Z gombíkov tohoto vzoru sú dve kombinovateľné veľkosti. Druhú veľkosť nájdete v dalšej ponuke.
Zobrazených 1 - 18 z 47 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu