Kategórie

Najpredávanejšie

Gombík kostýmový  

Gombík kostýmový

Gombík kostýmový 

Zobrazených 1 - 11 z 11 položiek
 • 0,54 € Skladom
  Gombíky s ozdobným vzorom sú vyrobené z plastu. Ozdobné gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia kabáty, svetre, saká, jarné kabátiky. Môžete ich využiť ako módny doplnok na kabelke, čiapke, saku a veľa iných. Priemer: 2,6cm / lesklý Farba: zlatý Predáva sa po: 1ks Gombík na prišívanie s krčkom.
 • 0,66 € Skladom
  Gombíky kovový s ozdobným vzorom. Ozdobné kovové gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia kabáty, svetre, saká, jarné kabátiky. Môžete ich využiť ako módny doplnok na kabelke, čiapke, saku a veľa iných. Rozmer: 1,3x1,8cm / lesklý Farba: medený  Predáva sa po: 1ks Gombík na prišívanie s krčkom.
 • 0,84 € Skladom
  Gombíky kovový s ozdobným vzorom. Ozdobné kovové gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia kabáty, svetre, saká, jarné kabátiky. Môžete ich využiť ako módny doplnok na kabelke, čiapke, saku a veľa iných. Rozmer: 2x2,9cm / lesklý Farba: medený  Predáva sa po: 1ks Gombík na prišívanie s krčkom.
 • 0,42 € Skladom
  Gombíky s ozdobným vzorom sú vyrobené z plastu. Ozdobné gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia kabáty, svetre, saká, jarné kabátiky. Môžete ich využiť ako módny doplnok na kabelke, čiapke, saku a veľa iných. Priemer: 2,3cm / lesklý Farba: zlatý Predáva sa po: 1ks Gombík na prišívanie s krčkom.
 • 0,24 € Skladom
  Gombíky s ozdobným vzorom sú vyrobené z plastu. Ozdobné gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia kabáty, svetre, saká, jarné kabátiky. Môžete ich využiť ako módny doplnok na kabelke, čiapke, saku a veľa iných. Priemer: 1,7cm / lesklý Farba: zlatý Predáva sa po: 1ks Gombík na prišívanie s krčkom.
 • 0,30 € Skladom
  Gombíky s ozdobným vzorom sú vyrobené z plastu. Ozdobné gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia kabáty, svetre, saká, jarné kabátiky. Môžete ich využiť ako módny doplnok na kabelke, čiapke, saku a veľa iných. Priemer: 2,3cm / lesklýzlatý Farba: zlatý Predáva sa po: 1ks Gombík na prišívanie s krčkom.
 • 0,30 € Skladom
  Gombíky s ozdobným vzorom sú vyrobené z plastu. Ozdobné gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia kabáty, svetre, saká, jarné kabátiky. Môžete ich využiť ako módny doplnok na kabelke, čiapke, saku a veľa iných. Priemer: 2,3cm / lesklý -matný Farba: zlatý Predáva sa po: 1ks Gombík na prišívanie s krčkom.
 • 0,24 € Skladom
  Gombíky s ozdobným vzorom sú vyrobené z plastu. Ozdobné gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia kabáty, svetre, saká, jarné kabátiky. Môžete ich využiť ako módny doplnok na kabelke, čiapke, saku a veľa iných. Priemer: 1,8cm / lesklý Farba: strieborný Predáva sa po: 1ks Gombík na prišívanie s krčkom.
 • 0,30 € Skladom
  Gombíky s ozdobným vzorom sú vyrobené z plastu. Ozdobné gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia kabáty, svetre, saká, jarné kabátiky. Môžete ich využiť ako módny doplnok na kabelke, čiapke, saku a veľa iných. Priemer: 2,3cm / lesklý Farba: strieborný Predáva sa po: 1ks Gombík na prišívanie s krčkom.
 • 0,24 € Skladom
  Gombíky s ozdobným vzorom sú vyrobené z plastu. Ozdobné gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia kabáty, svetre, saká, jarné kabátiky. Môžete ich využiť ako módny doplnok na kabelke, čiapke, saku a veľa iných. Priemer: 1,5cm / lesklý Farba: zlato / čierna Predáva sa po: 1ks Gombík na prišívanie s krčkom.
 • 0,30 € Skladom
  Gombíky s ozdobným vzorom sú vyrobené z plastu. Ozdobné gombíky Vám krásne vyniknú a ozdobia kabáty, svetre, saká, jarné kabátiky. Môžete ich využiť ako módny doplnok na kabelke, čiapke, saku a veľa iných. Priemer: 2,2cm / lesklý Farba: zlato / čierna Predáva sa po: 1ks Gombík na prišívanie s krčkom.
Zobrazených 1 - 11 z 11 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu