Kategórie

Filter produktov

Najpredávanejšie

Zips kostený 5mm  

na stránke
Zobrazených 1 - 18 z 267 položiek
 • 0,50 € Skladom
  Kostený zips nedeliteľný je vhodný na vrecká bundy, vrecká ruksakov, peračníkov, nohavíc a veľa iného. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: 3,5cm Dĺžka zipsu: 14cm Farba zipsu: červená Zips: Nedeliteľný Zloženie: Polyester, Zúbky zipsu sú plastové - dá sa prať Údržba:     Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 0,50 € Skladom
  Kostený zips nedeliteľný je vhodný na vrecká bundy, vrecká ruksakov, peračníkov, nohavíc a veľa iného. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: 3,5cm Dĺžka zipsu: 14cm Farba zipsu: bledá zelená Zips: Nedeliteľný Zloženie: Polyester, Zúbky zipsu sú plastové - dá sa prať Údržba:     Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 0,50 € Skladom
  Kostený zips nedeliteľný je vhodný na vrecká bundy, vrecká ruksakov, peračníkov, nohavíc a veľa iného. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: 3,5cm Dĺžka zipsu: 14cm Farba zipsu: vojenská zelená Zips: Nedeliteľný Zloženie: Polyester, Zúbky zipsu sú plastové - dá sa prať Údržba:     Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 0,50 € Skladom
  Kostený zips nedeliteľný je vhodný na vrecká bundy, vrecká ruksakov, peračníkov, nohavíc a veľa iného. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: 3,5cm Dĺžka zipsu: 14cm Farba zipsu: svetlá šedá Zips: Nedeliteľný Zloženie: Polyester, Zúbky zipsu sú plastové - dá sa prať Údržba:     Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 0,50 € Skladom
  Kostený zips nedeliteľný je vhodný na vrecká bundy, vrecká ruksakov, peračníkov, nohavíc a veľa iného. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: 3,5cm Dĺžka zipsu: 14cm Farba zipsu: tmavá šedá Zips: Nedeliteľný Zloženie: Polyester, Zúbky zipsu sú plastové - dá sa prať Údržba:     Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 0,50 € Skladom
  Kostený zips nedeliteľný je vhodný na vrecká bundy, vrecká ruksakov, peračníkov, nohavíc a veľa iného. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: 3,5cm Dĺžka zipsu: 14cm Farba zipsu: modrá Zips: Nedeliteľný Zloženie: Polyester, Zúbky zipsu sú plastové - dá sa prať Údržba:     Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 0,50 € Skladom
  Kostený zips nedeliteľný je vhodný na vrecká bundy, vrecká ruksakov, peračníkov, nohavíc a veľa iného. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: 3,5cm Dĺžka zipsu: 14cm Farba zipsu: kráľovská modrá Zips: Nedeliteľný Zloženie: Polyester, Zúbky zipsu sú plastové - dá sa prať Údržba:     Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 0,50 € Skladom
  Kostený zips nedeliteľný je vhodný na vrecká bundy, vrecká ruksakov, peračníkov, nohavíc a veľa iného. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: 3,5cm Dĺžka zipsu: 14cm Farba zipsu: tmavo modrý Zips: Nedeliteľný Zloženie: Polyester, Zúbky zipsu sú plastové - dá sa prať Údržba:     Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 0,50 € Skladom
  Kostený zips nedeliteľný je vhodný na vrecká bundy, vrecká ruksakov, peračníkov, nohavíc a veľa iného. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: 3,5cm Dĺžka zipsu: 14cm Farba zipsu: tehlový Zips: Nedeliteľný Zloženie: Polyester, Zúbky zipsu sú plastové - dá sa prať Údržba:     Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 0,50 € Skladom
  Kostený zips nedeliteľný je vhodný na vrecká bundy, vrecká ruksakov, peračníkov, nohavíc a veľa iného. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: 3,5cm Dĺžka zipsu: 14cm Farba zipsu: smotanový Zips: Nedeliteľný Zloženie: Polyester, Zúbky zipsu sú plastové - dá sa prať Údržba:     Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 0,50 € Skladom
  Kostený zips nedeliteľný je vhodný na vrecká bundy, vrecká ruksakov, peračníkov, nohavíc a veľa iného. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: 3,5cm Dĺžka zipsu: 14cm Farba zipsu: béžový Zips: Nedeliteľný Zloženie: Polyester, Zúbky zipsu sú plastové - dá sa prať Údržba:     Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 0,50 € Skladom
  Kostený zips nedeliteľný je vhodný na vrecká bundy, vrecká ruksakov, peračníkov, nohavíc a veľa iného. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: 3,5cm Dĺžka zipsu: 14cm Farba zipsu: tmavo hnedý Zips: Nedeliteľný Zloženie: Polyester, Zúbky zipsu sú plastové - dá sa prať Údržba:     Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 0,50 € Skladom
  Kostený zips nedeliteľný je vhodný na vrecká bundy, vrecká ruksakov, peračníkov, nohavíc a veľa iného. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: 3,5cm Dĺžka zipsu: 14cm Farba zipsu: čierna Zips: Nedeliteľný Zloženie: Polyester, Zúbky zipsu sú plastové - dá sa prať Údržba:     Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 0,50 € Skladom
  Kostený zips nedeliteľný je vhodný na vrecká bundy, vrecká ruksakov, peračníkov, nohavíc a veľa iného. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: 3,5cm Dĺžka zipsu: 14cm Farba zipsu: biela Zips: Nedeliteľný Zloženie: Polyester, Zúbky zipsu sú plastové - dá sa prať Údržba:     Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 1,80 € Skladom
  Zips kostený obojsmerný je vhodný bundy, spacáky, trampolíny a iné. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: cca 2,7-3cm Dĺžka zipsu: 55cm Farba zipsu: bordová Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 1,80 € Skladom
  Zips kostený obojsmerný je vhodný bundy, spacáky, trampolíny a iné. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: cca 2,7-3cm Dĺžka zipsu: 55cm Farba zipsu: zeleno šedá Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 1,80 € Skladom
  Zips kostený obojsmerný je vhodný bundy, spacáky, trampolíny a iné. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: cca 2,7-3cm Dĺžka zipsu: 55cm Farba zipsu: biela Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
 • 1,80 € Skladom
  Zips kostený obojsmerný je vhodný bundy, spacáky, trampolíny a iné. Šírka zubov: 5mm Celková šírka zipsu: cca 2,7-3cm Dĺžka zipsu: 55cm Farba zipsu: tmavo modrá Upozorňujeme že ťahač / bežec na zipse môže mať aj iný tvar ako na fotke.
Zobrazených 1 - 18 z 267 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu