Kategórie

Najpredávanejšie

Suchý zips samolepiaci 

Suchý zips samolepiaci

Suchý zips samolepiaci

Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek
 • 1,36 € Skladom
  Suchý zips samolepiaci čierny - 25 mm Šírka: 25 mm Dĺžka: 1m Suchý zips sa predáva po 1m. Keď si objednáte 10m tak vám bude všetko poslané ako jeden kus. Suchý zips je samolepiaci, preto ho bez väčších ťažkostí pripevníte. Môžete ním pripevniť reklamu, nápisy, obrázky a pod.
 • 1,36 € Vypredané
  Vypredané
  Suchý zips samolepiaci biely - 25 mm Šírka: 25 mm Dĺžka: 1m Suchý zips sa predáva po 1m. Keď si objednáte 10m tak vám bude všetko poslané ako jeden kus. Suchý zips je samolepiaci, preto ho bez väčších ťažkostí pripevníte. Môžete ním pripevniť reklamu, nápisy, obrázky a pod.
 • 1,15 € Skladom
  Suchý zips samolepiaci čierny - 20 mm Šírka: 20 mm Dĺžka: 1m Suchý zips sa predáva po 1m. Keď si objednáte 10m tak vám bude všetko poslané ako jeden kus. Suchý zips je samolepiaci, preto ho bez väčších ťažkostí pripevníte. Môžete ním pripevniť reklamu, nápisy, obrázky a pod.
 • 1,15 € Skladom
  Suchý zips samolepiaci biely - 20 mm Šírka: 20 mm Dĺžka: 1m Suchý zips sa predáva po 1m. Keď si objednáte 10m tak vám bude všetko poslané ako jeden kus. Suchý zips je samolepiaci, preto ho bez väčších ťažkostí pripevníte. Môžete ním pripevniť reklamu, nápisy, obrázky a pod.
 • 1,00 € Vypredané
  Vypredané
  Suchý zips samolepiaci čierny - 16 mm Šírka: 16 mm Dĺžka: 1m Suchý zips sa predáva po 1m. Keď si objednáte 10m tak vám bude všetko poslané ako jeden kus. Suchý zips je samolepiaci, preto ho bez väčších ťažkostí pripevníte. Môžete ním pripevniť reklamu, nápisy, obrázky a pod.
 • 1,00 € Skladom
  Suchý zips samolepiaci biely - 16 mm Šírka: 16 mm Dĺžka: 1m Suchý zips sa predáva po 1m. Keď si objednáte 10m tak vám bude všetko poslané ako jeden kus. Suchý zips je samolepiaci, preto ho bez väčších ťažkostí pripevníte. Môžete ním pripevniť reklamu, nápisy, obrázky a pod.
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu