Kategórie

Najpredávanejšie

Lehátkovina 

Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek
 • 4,95 € Skladom
  Lehátkovina s pruhmi bielej, šedej a hnedej farby. Lehátkovina má šírku 45cm, je vyrobená zo 100% akrylu v gramáži 280g/m2. Lehátkovina na metráž je vhodná na markízi nakoľko je z oboch strán rovnaká. Vďaka jej pevnosti je odolná voči poveternostným podmienkam. Po stranách je obšitá.    
 • 3,75 € Skladom
  Lehátkovina s pruhmi smotanovej, oranžovej a čiernej farby. Lehátkovina má šírku 60cm, je vyrobená zo 100% akrylu v gramáži 280g/m2. Lehátkovina na metráž je vhodná na markízi nakoľko je z oboch strán rovnaká. Vďaka jej pevnosti je odolná voči poveternostným podmienkam. Po stranách je obšitá.    
 • 4,95 € Skladom
  Lehátkovina s pruhmi smotanovej, oranžovej a čiernej farby. Lehátkovina má šírku 140cm, je vyrobená zo 100% akrylu v gramáži 280g/m2. Lehátkovina na metráž je vhodná na markízi nakoľko je z oboch strán rovnaká. Vďaka jej pevnosti je odolná voči poveternostným podmienkam. Po stranách je obšitá.    
 • 4,95 € Skladom
  Lehátkovina s pruhmi smotanovej, modrej a hnedej farby. Lehátkovina má šírku 140cm, je vyrobená zo 100% akrylu v gramáži 280g/m2. Lehátkovina na metráž je vhodná na markízi nakoľko je z oboch strán rovnaká. Vďaka jej pevnosti je odolná voči poveternostným podmienkam. Po stranách je obšitá.    
 • 4,95 € Vypredané
  Vypredané
  Lehátkovina s pruhmi bielej, oranžovej, fialovej, červenej a ružovej farby. Lehátkovina má šírku 140cm, je vyrobená zo 100% akrylu v gramáži 280g/m2. Lehátkovina na metráž je vhodná na markízi nakoľko je z oboch strán rovnaká. Vďaka jej pevnosti je odolná voči poveternostným podmienkam. Po stranách je obšitá.    
 • 4,95 € Vypredané
  Vypredané
  Lehátkovina s pruhmi bielej, šedej a hnedej farby. Lehátkovina má šírku 140cm, je vyrobená zo 100% akrylu v gramáži 280g/m2. Lehátkovina na metráž je vhodná na markízi nakoľko je z oboch strán rovnaká. Vďaka jej pevnosti je odolná voči poveternostným podmienkam. Po stranách je obšitá.    
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu