Kategórie

Najpredávanejšie

Popruhy 2cm 

Popruhy 2cm
Zobrazených 1 - 13 z 13 položiek
 • 0,73 € Je skladom
  Popruh obojstranne farebný z jednej ružový a z druhej tyrkysová farba s obrázkom kostí 2cm = 1m Šírka: 2cm Cena popruhu je uvedená za 1m Zloženie: 100% nylon Popruh, hrubšia tkanina zo silných hrubých nití, tkaná viacvrstvovou technikou.Použitie na technické účely, ako popruhy ale hlavne pre psíkov ako vodítka Ku vodítku nájdete u nás aj trojzubce...
 • 0,46 € Je skladom
  Popruh neónoý žltý s čiernymi pásmi 2cm = 1m Šírka: 2cm Cena popruhu je uvedená za 1m Zloženie: 100% polypropylén  Popruh, hrubšia tkanina zo silných hrubých nití, tkaná viacvrstvovou technikou.Použitie na technické účely, ako popruhy na aktovky, cestovné tašky atď.
 • 0,30 € Je skladom
  Popruh neon ružový s čiernymi pásmi 2cm = 1m Šírka: 2cm Cena popruhu je uvedená za 1m Zloženie: 100% polypropylén  Popruh, hrubšia tkanina zo silných hrubých nití, tkaná viacvrstvovou technikou.Použitie na technické účely, ako popruhy na aktovky, cestovné tašky atď.
 • 0,80 € Je skladom
  Popruh dúha 2cm = 1m Šírka: 2cm Cena popruhu je uvedená za 1m Zloženie: 100% polypropylén  Popruh, tenšia tkanina zo silných hrubých nití, tkaná viacvrstvovou technikou.Použitie na technické účely,  na aktovky, cestovné tašky atď, kreatívne zdobenie
 • 0,46 € Je skladom
  Popruh Zelený 2cm = 1m Šírka: 2cm Cena popruhu je uvedená za 1m Zloženie: 100% polypropylén  Popruh, hrubšia tkanina zo silných hrubých nití, tkaná viacvrstvovou technikou.Použitie na technické účely, ako popruhy na aktovky, cestovné tašky atď.
 • 0,46 € Je skladom
  Popruh Tmavo šedý 2cm = 1m Šírka: 2cm Cena popruhu je uvedená za 1m Zloženie: 100% polypropylén  Popruh, hrubšia tkanina zo silných hrubých nití, tkaná viacvrstvovou technikou.Použitie na technické účely, ako popruhy na aktovky, cestovné tašky atď.
 • 0,46 € Je skladom
  Popruh Bledo šedý 2cm = 1m Šírka: 2cm Cena popruhu je uvedená za 1m Zloženie: 100% polypropylén  Popruh, hrubšia tkanina zo silných hrubých nití, tkaná viacvrstvovou technikou.Použitie na technické účely, ako popruhy na aktovky, cestovné tašky atď.
 • 0,46 € Je skladom
  Popruh čierny 2cm = 1m Šírka: 2cm Zloženie: 100% polypropylén  Popruh, hrubšia tkanina zo silných hrubých nití, tkaná viacvrstvovou technikou.Použitie na technické účely, ako popruhy na aktovky, cestovné tašky atď.
 • 0,46 € Je skladom
  Popruh modrý 2cm = 1m Šírka: 2cm Zloženie: 100% polypropylén  Popruh, hrubšia tkanina zo silných hrubých nití, tkaná viacvrstvovou technikou.Použitie na technické účely, ako popruhy na aktovky, cestovné tašky atď.
 • 0,46 € Je skladom
  Popruh červený 2cm = 1m Šírka: 2cm Zloženie: 100% polypropylén  Popruh, hrubšia tkanina zo silných hrubých nití, tkaná viacvrstvovou technikou.Použitie na technické účely, ako popruhy na aktovky, cestovné tašky atď.
 • 0,46 € Je skladom
  Popruh tmavo žltý 2cm = 1m Šírka: 2cm Zloženie: 100% polypropylén  Popruh, hrubšia tkanina zo silných hrubých nití, tkaná viacvrstvovou technikou.Použitie na technické účely, ako popruhy na aktovky, cestovné tašky atď.
 • 0,46 € Je skladom
  Popruh tmavo zelený 2cm = 1m Šírka: 2cm Zloženie: 100% polypropylén  Popruh, hrubšia tkanina zo silných hrubých nití, tkaná viacvrstvovou technikou.Použitie na technické účely, ako popruhy na aktovky, cestovné tašky atď.
 • 0,46 € Je skladom
  Popruh biely 2cm = 1m, smotanový, béžový Šírka: 2cm Zloženie: 100% polypropylén  Popruh, hrubšia tkanina zo silných hrubých nití, tkaná viacvrstvovou technikou.Použitie na technické účely, ako popruhy na aktovky, cestovné tašky atď.
Zobrazených 1 - 13 z 13 položiek

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu