Kategórie

Najpredávanejšie

Štrasové aplikácie v metráži 

Štrasové aplikácie v metráži

Štrasové metrážové aplikácie

na stránke
Zobrazených 1 - 18 z 20 položiek
 • 16,00 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži striborná s vloženým  očkom Šírka v najširšom bode je 1,5cm Štrasová aplikácia našívacia v metráži Predaj je daný po 1m.Cena je udávaná za 1m Látku aplikujete našitím
 • 9,20 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži strieborná s vloženým  očkom Šírka 1,1cm , Ø očka 0,4mm x 0,4mm Štrasová aplikácia našívacia v metráži Predaj je daný po 0,92m.Cena je udávaná za 0,92m Látku aplikujete našitím Predaj je daný po 0,92m Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 4,50 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži strieborná s vloženým  očkom Šírka 0,8cm , Ø očka 0,4mm x 0,4mm Štrasová aplikácia našívacia v metráži Predaj je daný po 0,5m.Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Predaj je daný po 0,5m Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 7,20 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži striborná s vloženým  očkom Šírka  0,8cm Štrasová aplikácia našívacia v metráži Predaj je daný po 0,55m.Cena je udávaná za 0,55m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Predaj je zostatok 0,55m
 • 4,80 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži striborná s vloženým  očkom Šírka  0,8cm Štrasová aplikácia našívacia v metráži Predaj je daný po 0,4m.Cena je udávaná za 0,4m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Predaj je zostatok 0,40m / je tam jedno očko vypadnuté na tento kúsok je zľava
 • 8,01 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži striborná s vloženým  očkom Šírka v najširšom bode je 1,5cm Štrasová aplikácia našívacia v metráži Predaj je daný po 0,5m.Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Predaj je daný po 0,5mZostatok je z tohoto štrasu 1,55m. Ak by ste chceli celý do pozn.dajte zostatok a...
 • 8,01 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži striborná s vloženým perleťovým očkom Šírka v najširšom bode je 1,5cm , Ø očka 0,8mm x 0,8mm Štrasová aplikácia našívacia v metráži Predaj je daný po 0,5m.Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Predaj je daný po 0,5m Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie...
 • 6,65 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži  Šírka je 2,5cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 4,50 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži  Šírka je 0,8cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 6,51 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži  Šírka  je 1cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 8,01 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži perly kombinované v striebornej retiazke Šírka v najširšom bode je 1,1cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 7,00 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži masívna čierna s očkom brúseným Šírka v najširšom bode je 1cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 8,01 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži zlatá s vloženým očkom Šírka v najširšom bode je 1,8cm , Ø očka 1,5cm Štrasová aplikácia našívacia v metráži Predaj je daný po 0,5m.Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Predaj je daný po 0,5m Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od...
 • 11,70 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži  Šírka v najširšom bode je 1,9cm  Predaj je zostatok 0,65m Cena je udávaná za 0,65m zostatok Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 9,00 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži čierna Šírka v najširšom bode je 1,5cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 1,95 € Skladom
  Farby zadávate podľa čísla na obrázku Štrasová ozdoba našívacia metráž,jednoradový Materiál: brúsené sklíčko Šírka 3mm Predaj z metráže je po 0,5m.
 • 1,95 € Skladom
  Štrasová ozdoba našívacia metráž,jednoradový Materiál: brúsené sklíčko, menlivá farba Šírka 4mm Predaj z metráže je po 0,5m.
 • 1,95 € Skladom
  Štrasová ozdoba našívacia metráž,jednoradový Materiál: brúsené sklíčko, menlivá farba Šírka 3mm Predaj z metráže je po 0,5m.
Zobrazených 1 - 18 z 20 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu