Kategórie

Najpredávanejšie

Štrasové aplikácie v metráži 

Štrasové aplikácie v metráži

Štrasové metrážové aplikácie

na stránke
Zobrazených 1 - 18 z 24 položiek
 • 1,96 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži  Šírka je 3mm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 4,50 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži  Šírka je 0,8cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 6,50 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži  Šírka  je 1cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 8,00 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži  Šírka v najširšom bode je 1,5cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 8,00 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži perly kombinované v striebornej retiazke Šírka v najširšom bode je 1,1cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 7,00 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži masívna čierna s očkom brúseným Šírka v najširšom bode je 1cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 8,00 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži zlatá s vloženým očkom Šírka v najširšom bode je 1,8cm , Ø očka 1,5cm Štrasová aplikácia našívacia v metráži Predaj je daný po 0,5m.Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Predaj je daný po 0,5m Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od...
 • 11,70 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži  Šírka v najširšom bode je 1,9cm  Predaj je zostatok 0,65m Cena je udávaná za 0,65m zostatok Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 9,00 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži zlatá Šírka v najširšom bode je 1,5cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 9,00 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži čierna Šírka v najširšom bode je 1,5cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 10,50 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži  Šírka v najširšom bode je 0,5cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 10,50 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži  Šírka štrasu je 1cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 10,50 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži  Šírka v najširšom bode je 1,5cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 10,50 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži  Šírka v najširšom bode je 1cm  Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 10,50 € Je skladom
  Štrasová aplikácia našívacia v metráži  Šírka v najširšom bode je 1,7cm v štrase stred pásika 0,5 cm Predaj je daný po 0,5m. Cena je udávaná za 0,5m V tabuľke zadajte koľko metrov potrebujete Látku aplikujete našitím Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 14,70 € Vypredané
  Vypredané
  Štrasová aplikácia metráž Swarovski. Kryštáliky majú krásny zbrus a sú veľmi jemné. Farba kryštáľov je priehľadná , čistá... Šírka je 0,9cm Predaj je posledný zvyšok 0,7m. Cena je za celý zvyšok Ide o tovar na metráž, vo vzťahu ku ktorému nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • 1,94 € Skladom
  Farby zadávate podľa čísla na obrázku Štrasová ozdoba našívacia metráž,jednoradový Materiál: brúsené sklíčko Šírka 3mm Predaj z metráže je po 0,5m.
 • 1,94 € Skladom
  Štrasová ozdoba našívacia metráž,jednoradový Materiál: brúsené sklíčko, menlivá farba Šírka 4mm Predaj z metráže je po 0,5m.
Zobrazených 1 - 18 z 24 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu