Kontakt

Spoločnosť KLBKO, s.r.o. vznikla v r.2003 so sídlom v Púchove. Hlavnou náplňou spoločnosti, je obchodná činnosť zameraná na:

  • veľkoobchod a maloobchod textilnej galantérie a textilného tovaru,
  • e-shop internetový predaj v e-shope www.levik.sk

V oblasti veľkoobchodného a maloobchodného predaja textilnej galantérie a textilu ma naša spoločnosť bohaté skúsenosti. Naše predajne pod názvom „ LEVIK“ boli donedávna v Trenčíne, Čadci, Dubnici nad Váhom, Žiline.

Z dôvodov skvalitnenia služieb sa naša spoločnosť rozhodla k reorganizácii a sústrediť veľkoobchodný a maloobchodný  predaj do jedného centra, so sídlom v Púchove.

Toto rozhodnutie vychádzalo z filozofie spoločnosti, zamerať sa na kvalitu ponúkaného tovaru a služieb a zároveň rozšíriť jeho ponuku.  A ukázalo  sa ako správne.

Našu predajňu nájdete pod názvom „ LEVIK“ v Púchove na Štefánikovej ulici. „LEVIK“ má  priazeň širokého okolia a získava stále nových zákazníkov  z celej Slovenskej a aj z Českej republiky. Naša spoločnosť  zaviedla cez e shop internetový predaj na vybrané druhy tovaru,  ktorý nájdete na web stránke www.levik.sk.

Ponúkame široký sortiment galantérneho tovaru, potreby pre krajčírske profesie, metrový textil, bytový kusový textil, kvalitný trendový módny tovar a módne doplnky.

V ponuke služieb je zákazkové sítie pre firmy: pracovných odevov, tričiek, posteľného prádla pre hotely, zásobovanie uterákmi, županmi, dekami a pod.

Predajňa „ LEVIK „ ma zavedenú službu pre podnikateľov. Po predložení živnostenského oprávnenia budú zaradení do evidencie a môžu nakupovať so zľavou aj v malom množstve.

Cieľom a zámerom nasej spoločnosti KLBKO, s.r.o. je  cestou serióznosti k zákazníkom, kvalitou poskytovaných služieb, prispôsobenia  požiadavkám trhu, dosiahnuť spokojnosť zákazníkov s našimi službami.

Kontaktné údaje

KLBKO, s.r.o.
Štefánikova 828
020 01 Púchov
Slovensko

Kontakty
Tel.: +421 918 621 156
E-mail: klbko@levik.sk

Kamenná prevádzka LEVÍK - textilná galantéria, metrový textil
Štefánikova 828
020 01 Púchov
Slovensko

Zodpovedný vedúci: p. Želmíra Šimunská

Otváracie hodiny:
pondelok - piatok: 9:00 – 17:00
sobota: zatvorené
nedeľa: zatvorené

Fakturačné údaje

Obchodné meno: KLBKO, s.r.o.
Sídlo spoločnosti: Štefánikova 828, 020 01 Púchov

IČO: 36331325
IČ DPH: SK2021311182 (platiteľ DPH)

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, dňa 19.11.2003, vložka č: 14171/R oddiel sro

Bankové spojenie
Peňažný ústav: NAZOVBANKY
IBAN: IBANUCET
BIC (SWIFT): SWIFTUCET
Číslo účtu: CISLOBANKOVEHOUCTU / KODBANKY

Orgán dozoru
Inšpektorát SOI pre Trenčiansky kraj Sládkovičova 11 971 01 Prievidza 1 odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa.
Telefón: 046/5422 771
Fax: 046/5420 685
e-mail: tn@soi.sk

Mapa

 

Kontaktný formulár

 

Otázky ohľadne ponúkaného tovaru a Vašich objednávok

QR kód

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu