Výpredaj

Nako Elit Baby Muare 31708

Nový produkt

Antipilling vlna Nako Elit Baby Muare je jemnučká, stredne hrubá vlna. Antipilling vlna Nako Elit Baby Muare je vhodná pre bábätká a deti, ale samozrejme aj pre dospelých. 

Zloženie: 100% Anti-Pilling Acrylic

Hmotnosť: 100g

Dĺžka: 250m

Odporúčaná veľkosť ihlíc: 3,5 - 4,5mm

Odporúčaná veľkosť háčika: 2 - 3mm

Farba: Svetlá Modrá

Viac detailov

Akciová ponuka

2,50 €

2,78 €

-10%

- +

 
Detaily

Antipilling vlna Nako Elit Baby Muare je jemnučká, stredne hrubá vlna. Antipilling vlna Nako Elit Baby Muare priadza je na dotyk veľmi jemnučká. Nako Elit Baby Muare je vhodná na jesenné, zimné a jarné obdobie. Antipilling vlna Nako Elit Baby Muare je vhodná pre bábätká a deti, ale samozrejme aj pre dospelých. 

Akrylové vlákno sa široko používa v textílií všetkých druhov: odevy, čalúnenie, koberce a samozrejme aj v priadzach. Akryl je pevný, ľahký, teplý, mäkký a pružný, čo z neho robí priadzu, ktorú si mnohí vyberú.

Akryl má však tendenciu vytvárať žmolky, vďaka ktorým vyzerá vaše oblečenie príliš skoro opotrebovane. Rovnaké jemné povrchové vlákna, ktoré dodávajú tkanine jej mäkký pocit, sa zhlukujú a zapletú. Žmolkovanie je najpravdepodobnejšie v oblastiach odevu, ktoré sú vystavené treniu, ako sú manžety rukávov alebo pod pažami. Toto vlákno je špeciálne vytvorené tak, aby časom odolávalo žmolkovaniu. Aj keď sa vytvoria žmolky, odstránia sa jednoduchým procesom prania svetra alebo iného projektu v práčke. Žiadne vyberanie, žiadne holenie - len ho hodiť do prania! 

Naše priadze odolávajú žmolkovaniu až 350 praniam s minimálnym žmolkovaním. Vaše projekty vyzerajú znova a znova ako nové – bez ohľadu na to, koľko krát sa prali.

 
Recenzie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3):

Naposledy navštívené

Menu